icon-helpdesk-menu Created with Sketch.

Helpdesk

+358 10 423 3044
icon-phone-menu Created with Sketch.

Sales & info

+358 10 423 3040

MÜÜGITÖÖLE JA TURUNDUSELE

Analüüsi tootegruppe, tooteid, tegevusi ja tarbijate käitumist

Võta ühendust
arrow-down Created with Sketch.

Spetsiaalselt kohandatud tervikud

Müügitööle ja turundusele spetsiaalselt kohandatud terviklahenduste abil on sinu ettevõtte erinevate organisatsioonide jaoks olemas põhjalikud tööriistad, mille abil kasvatad oma ettevõtte müüki, arendad tootegruppe ja teenindad oma kliente veelgi paremini.

Müügitöötajale

Parimate tulemuste saavutamiseks on oluline mõista oma toodete rolle ja toodete portfolio võimalusi. Sinu toodetel võib näiteks olla teatud roll hinnamulje kujundajana või on su toode oma tootegrupi nn lipulaev. Sinu ettevõtte müügiesindajatel on väga tähtis saada ajakohast infot oma müügiala kaupluste müükide kohta, mõista kohalikku nõudlust mõjutavaid asjaolusid ja tagada toodete õiged sortimendiklassifikatsioonid. Tasakaalustatud tootevalik ja õigete toodete leidumine sortimendist toetab tootegruppide arendamist ning aitab tagada nii tarnijale kui kauplusele maksimaalse katte.

A² Category Review
Mõista oma tootegruppide potentsiaali

A² Basket Analysis
Mõista toodetevahelisi seoseid

A² Product Launch
Saada uus toode edukalt turule ja jälgi õnnestumise mõõdikuid

A² Regions
Vahendid tootehõive ja territoriaalse müügi arendamiseks

Turundusele

Edukamad ja täpsemalt suunatud turundustegevused

Ostukäitumise mõistmine, klientide tundmine ning õige sõnumi õigeaegne väljasaatmine on eduka turunduse nurgakivid. Klientideks ei ole ainult tarbijad, vaid ka kauplused koos oma kettide ja strateegiatega. Lisaks põhjalikule tarbijakäitumise infole pakub A² Category Analytics turundusele töövahendeid, mille abil tunda kõige paremini ära need tooted, mida esile tõsta, saada infot konkureerivate brändide kohta ning vaadata erinevate turundusvõtete mõju tervikmüükidele. Toodete poolt loodavat lisaväärtust taas mõõdetakse sellega, kui mitmest ostukorvist teatud brände ja üksikuid tooteid leiab.

A² Category Review
Ole oma tootekategooria spetsialist

A² Promotion Analysis
Vaata toimunud kampaaniaid ja planeeri uusi

A² Basket Analysis
Mõista, mis rollis sinu tooted tarbija ostukorvis on

A² Shoppers
Tunne oma toodete tarbijaid

Raportid ja analüüsid erinevatest vaatekohtadest

Kõik kuus Analyse² Category Analytics’i moodulit vastavad tootegrupihalduse tähtsaimatele põhiküsimustele. Müügi ja turunduse jaoks spetsiaalselt kohandatud terviklahendused koosnevad kumbki neljast moodulist.

Rectangle 8 Copy 11 Created with Sketch.

Category Review

Rohkem infot
Rectangle 8 Copy 11 Created with Sketch.

Product Launch

Rohkem infot
Rectangle 8 Copy 11 Created with Sketch.

Basket Analysis

Rohkem infot
Rectangle 8 Copy 11 Created with Sketch.

Regions

Rohkem infot
Rectangle 8 Copy 11 Created with Sketch.

Promotion Analysis

Rohkem infot
Rectangle 8 Copy 11 Created with Sketch.

Shoppers

Rohkem infot

CATEGORY REVIEW

Mõista oma tootegruppide arengusuundi ja potentsiaali

Category Review on tooterühmade analüüsi nurgakivi. Selle abil hoomad oma tootegrupi praegust olukorda ja arengut eri vaatenurkadest alates tootegrupi struktuurist kuni tootetasandini välja. Mõistad kettide, ettevõtete ja brändide rolle ning müügitegureid, et luua oma portfolio ja teha kauplustele häid sortimendiettepanekuid.

PRODUCT LAUNCH

Saada uus toode edukalt turule

Uudistooteid on tohutult – ühed osutuvad edukaiks ja teised mitte. Product Launch mooduli abil saad tagada maksimaalse õnnestumise, analüüsides ja õppides varasematest kogemustest ja kasutades neid ära eesootavate uute toodete turuletoomiste planeerimisel. Lisaks tooteniši loomisele ja kohandamisele on hea õppida tundma ajastamise ja põhimüüki toetavate tegevuste tähtsust.

BASKET ANALYSIS

Tunne ära oma toodete erinevad rollid ostukorvides

Tarbijad käituvad eri viisil sõltuvalt hetke ostueelistustest – mida kõike ühel või teisel hetkel on vaja hankida. On oluline tunda leibkondade ja erinevate tarbijasegmentide üldist ostukäitumist, aga mõista samas ka erinevate ostuolukordade mõjusid mh ostukorvi väärtusele ja tooteindeksitele. Nii suudad täpsemalt planeerida vajalikke abinõusid nt kampaaniate osas.

REGIONS

Vahendid müügialale toodete ulatuse ja müügi arendamiseks

Tarnija müügialal on sageli suur ja tähtis roll toote müügi ja ulatuse loomisel. Müügiala saab Regions’i abil jälgida sortimendiotsuste teostumist kaupluste tasandil ja pidada kaupluse omaniku või osakonna juhiga kaupluse müüki arendavat vestlust kohaliku sortimendi teemal. Info on päevakohane ja kergesti kasutatav ka mobiilselt. Müügiala juhtimine suudab fokusseerida ala tegevusi kohtadesse, mis nõuavad abinõude kasutuselevõtmist.

PROMOTION ANALYSIS

Analüüsi kampaaniaid ja muid tegevusi

Kampaaniakeskses tegevuskeskkonnas luuakse tootegrupistrateegiate toetamiseks tegevusi, mis suurendavad kliendivooge ning keskmist ostu. Mõne tootegrupi jaoks on kampaaniad tähelepanuväärseks tervikmüügi osaks. Promotion Analysis mooduli abil näed toodete kampaaniamehhanisme, mida saad püsisortimendi ja eri tegevuste juures ära kasutada.

SHOPPERS

Leia oma tootele uut kliendipotentsiaali

Edukate toodete taga on alati piisavalt suur hulk lojaalseid kliente. Suurendamaks oma toote edukuse eeldusi on oluline suuta luua faktidel põhinevaid plaane lojaalsete klientide hulga kasvatamiseks. Heavy Shopper mooduli abil tunned oma toote ostjate seast ära need, kes võiksid potentsiaalselt seda hulka suurendada, ja näed, milline on nende leibkondade ostukäitumine.

Võta ühendust

Vastame hea meelega kõikidele meie teenustega seotud küsimustele

Ergo Kruve

Sales & Account Manager, Estonia

icon-email@2x Created with Sketch.
ergo.kruve@analyse2.com
icon-phone@2x Created with Sketch.
+372 53 488 358
Võta ühendust