icon-helpdesk-menu Created with Sketch.

Helpdesk

+358 10 423 3044
icon-phone-menu Created with Sketch.

Sales & info

+358 10 423 3040

Ettevõte

Oleme aastal 2004 asutatud Soome eraettevõte. Suurem osa meie üle sajast kliendist on kaubandusketid, tarnijad ja tootjad.
arrow-down Created with Sketch.

Lahendused kliendikesksele ja efektiivsele kaubandusele

Analyse² on Põhjamaade juhtiv tegija kaubanduse planeerimise töövahendite ja tarnijate koostööd toetavate lahenduste alal. Meie põhitoode Analyse2 Merchandising Platform koondab kokku lahendused, mille abil hallata kõige kriitilisemaid kliendikogemusi juhtivaid otsuseid; sortimenti, hinda, kampaaniaid ja promotsioone.

Ainus võimalus tänapäevases jaekaubanduses edukas olla on mõista tarbijate eelistusi ja turu nõudlust ning vastavalt sellele oma tegevust kohandada. Meie lahendused pakuvad analüüse ja nõudlusinfot jaekaubanduse planeerimiseks. Tänu sellele saavad meie kliendid luua õigeid kliendikogemusi erinevates ostukanalites, säilitades samas planeerimise protsesside efektiivsuse.

Pakume täielikku teenindustervikut alates äritegevuse protsesside konsultatsioonidest kuni tooteandmete haldamiseni välja, et meie kliendid saaksid lahendustest maksimaalset kasu.
Oleme Soome eraettevõte, mis on asutatud aastal 2004. Meie lahendustest saavad kasu üle 100 rahulolevat klienti jaekaubanduse valdkonnast.